Пані та панове!

Передусім дозвольте подякувати Вас за виявлену цікавість до нашої продукції.
Працівники МП «Ремікс» сповідують принцип відкритої та доброзичливої співпраці, докладають максимальних зусиль для побудови нашої ефективної співпраці.

Про компанію МП «Ремікс»

Наша компанія успішно працює на ринку України, СНД та ЄС з 1992 року. Наш офіс знаходиться в м.Біла Церква Київської області. Ми активно розвиваємо основні напрямки продажу та освоюємо нові.  Основною нашою спеціалізацією є обладнання та комплектуючі для підприємств по зберіганню та переробці зерна. Комплексний підхід та знання основних напрямків розвитку цієї галузі дозволяє нам планувати, розвивати та впроваджувати найбільш ефективні рішення в цій галузі.

Також ми проводимо активну роботу по впровадженню передових засобів автоматизації в  різноманітні промислові галузі: датчиків  та перетворювачів рівня рідких та сипких продуктів,  
пнемо- та електровібраторів, клапанів, промислових контролерів, систем радіокерування кранами, балками та іншим технологічним транспортом, систем виміру вологості сипких продуктів в потоці.

Здійснюючи постійний моніторинг новинок продуктів, а також відслідковуючи інноваційні рішення в цій галузі, ми пропонуємо продукт, що відповідає критеріям високої якості. Наша перевага перед конкурентами полягає в пропозиції найбільш широкого асортименту комплектуючих та сучасного обладнання виробництва країн Європи, СНД та Азії. Завдяки принципу довгострокового співробітництва та взаємної поваги ми здатні отримувати знижки на продукцію від провідних виробників, що, в свою чергу, дозволяє гарантувати нашим клієнтам високу якість та низький ціновий сегмент без втрат у якості.

Наші співробітники – це згуртована команда професіоналів, що готова як  до планомірної праці, так і до оперативних рішень. Створюючи основу для командного духу, любові та поваги всередині нашої компанії, ми зберігаємо та примножуємо мотивацію наших співробітників для забезпечення більш високих результатів нашої роботи.

Наші цілі

Основною метою нашої діяльності ми бачимо покращення загального фінансового благополуччя наших партнерів від задоволення потреб наших клієнтів високоефективним, інноваційним, економічним та сучасним обладнанням та комплектуючими.

Переваги роботи з нами

Політика компанії стосовно клієнтів. Очікування та запити наших клієнтів з кожним роком зростають, а добробут населення залишається на попередньому рівні. Таким чином, забезпечення високої якості по низькій ціні – це єдиний вихід з ситуації, що склалась, і ми робимо все можливе, щоб жоден клієнт не залишився незадоволеним.

Програми лояльності.

Ми дуже любимо і цінимо наших партнерів і клієнтів, намагаємось порадувати їх додатковими бонусами.

Одним з основних напрямків нашої роботи є пошук комплексних рішень для забезпечення Ваших потреб. Наші спеціалісти вислухають, підкажуть, порекомендують. До ваших послуг – наш  досвід, наше намагання досягти найдосконаліших результатів.