Наш розвиток якісно покращується завдяки партнерським стосункам з:

   SEFAR, Швейцарія

Наша компанія є дистриб'ютором компанії SEFAR, Швейцарія – однім з найбільших європейських виробників ситових тканин з волокон поліаміду та поліестеру для борошномельної промисловості арт. XXX, GG, Milling, Milling Forte, очисників сит, пристроїв для встановлення сит на ситові рамки, мікроскопів для визначення розміру вічок, клею QUICKTAL та інших аксесуарів.. 

   TPLG, Франція  

Компанія TPLG являється  світовим лідером по виробництву різних типів пробовідбірників для відбору зразків зерна з вантажного автотранспорту типу FALCON-3000/4000 Гіроскопічна модель з радіусами 3,3м/4,1м та 5,0м, модель «COBRA» для відбирання проб зерна по всій довжині кузова вантажівки та причепу, модель «CAMELEON» для відбирання зразків з залізничних  вагонів та грузовиків,  модель «PHAETON»  для відбирання зразків зерна з грузовиків - рух по осі Х та У, модель Moustik для відбору проб зразків зерна з технологічних ліній.

   FISCHBEIN, США

Виробник №1 у світі високопродуктивних та надійних мішко зашивних портативних машинок модель F та стаціонарних машинок на базі головки модель 100 та головки модель 200, мішко зашивних систем, пакувальних ліній та комплектуючих.

  SUPERTECH AGROLINE, Данія

Виробник портативних вологомірів зерна FARMPRO, SUPERPRO. FARMPOINT, вологомірів сіна SUPERPRO COMBI, системи термометрії для силосів.

  ISOELECTRIC, Італія

Виробник портативних та стаціонарних вологомірів зерна, вологомірів сіна, витратомірів сипких продуктів в потоці, системи термометрії для силосів.

   MUTEC, Германія

Виробник мікрохвильових поточних вологомірів сипких продуктів /зернові культури, тютюн, цемент і т.п./, мікрохвильові безконтактні витратоміри сипких продуктів в потоці, мікрохвильові датчики рівня і протоку продукту, мікрохвильові датчики запиленості для промислових фільтрів.

   FINETEK, Тайвань   

Виробник широкого асортименту датчиків та перетворювачів рівня для рідких та сипких продуктів, датчиків та перетворювачів тиску, бай-пасів, панель-метрів, регуляторів температури, контролерів, пневмовібраторів, клапанів для промислових фільтрів, пристроїв контролю швидкості транспортерів, норій.

   FINDEVA, Швейцарія    

Виробник широкого асортименту пневматичних вібраторів – кулькових, роликових, турбінних, лінійного типу, пневмомолотів для різноманітних галузей промисловості.

   VENANZETTI VIBRAZIONI MILANO, Італія

Виробник широкого асортименту промислових електровібраторів 3000/1500/1000/750 об/хв, потужністю від 4Вт до 9500Вт.

   DOL-SENSORS, Данія

Виробник ємнісних датчиків рівня сипких продуктів типу DOL в асортименті та кліматичних датчиків для тваринницьких комплексів,  кліматичних датчиків.

   NIVELCO PROCESS CONTROL CO,  Угорщина

Виробник Європейського рівня різноманітних датчиків та перетворювачів контролю рівня рідких та сипких продуктів, датчиків тиску, промислових контролерів, перетворювачів температури, бай-пасів.

   ATMI, Франція

Спеціалізується на розробці та виробництву поплавкових кабельних датчиків рівня рідин та похилих датчиків рівня сипких матеріалів.

   RIKO, Тайвань

Виробник широкого асортименту індуктивних датчиків, фото датчиків, ємнісних датчиків, оптоволоконних датчиків, таймерів.

  HADRO  TECHNIEK  B.V., Нідерланди

Виробник магнітних рівнемірів (байпасних  рівнемірів) з двокольоровими прапорцями звичайного та вибухозахищеного АТЕХ виконання для різноманітних типів рідин та газів, перетворювачів рівня, поплавкових датчиків рівня в асортименті.

Ми завжди відкриті для новітніх  ідей та нових моделей співробітництва!