ПОСЛУГИ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ СИТОВОЇ ТКАНИНИ НА ДЕРЕВ’ЯНІ /АЛЮМІНІЄВІ/ РАМКИ НА ОБЛАДНАННІ ВИРОБНИЦТВА КОМПАНІЇ SEFAR  

     На сучасних млинарних виробництвах   для сортування подрібнених продуктів  зерна використовують розсіви. Основну частину розсіву становлять ситові корпуси, що утворені з складених одна на одній дерев’яних рам з натягнутими  ситами.

     Ситові корпуси здійснюють кругові поступальні рухи в горизонтальній площині. Продукти подрібнення, переміщуючись по ситах розсіву, переходять зверху вниз з рамки на рамку і поступово просіюються, розподіляючись на декілька фракцій, що відрізняються розмірами подрібнених частинок.

     Чіткість сепарування на ситах розсіву значною мірою залежить від гранулометричного складу вихідної суміші та її фізико-механічних властивостей, поверхневого навантаження, розмірів ситової площі, співвідношення довжини до ширини, кінематичних параметрів, частоти та радіусу траєкторії кругових коливань, розмірів отворів сита, матеріалу ниток та живого перерізу одиниці площі сита, способу очистки сит та переміщення продукту по ситу, а також якісного встановлення сита на рамку та сили натягу сита. Для отримання найкращих результатів з врахуванням геометричних параметрів використовуються столи SEFAR для натягування сит.
В залежності від розмірів ситових рамок доступні для набивки сит від однієї рамки до чотирьох.

Загальні правила:           

     В залежності від розмірів наявного столу (розмір визначається кількістю рамок) – вкладаються дерев’яні рамки (рамка), із врахуванням ширини рулону ситової тканини (для максимального використання поверхні рулону) для розміщення рулону в довжину столу чи в ширину.

     Рухомі пристрої  SEFAR з допомогою пневматичного приводу рівномірно натягують ситову тканину в ширину та довжину. Особливо необхідно перевіряти натяг сит для отримання правильної геометричної форми вічок сито тканини (без перекосів).

     Впевнитись в достатньому натягу ситової тканини можна за допомогою тензиометра TENZSOCHECK-100, котрий при нормальному натягу сита показує 15 н/см (Ньютон на 1 см). Після цього можна виконувати нанесення клею Quicktal-5600 (для алюмінієвих рамок застосовують клей Quicktal-5604)  на сито чи пристріляти сито на рамку з допомогою пневмопістолету.

     При набиванні сита на рамку пістолетами регулюють тиск повітря таким чином, щоб скоба по всій довжині щільно притискала набивну стрічку до сита і рамки, але зусилля слід розраховувати таким чином, щоб уникати пошкодження дерев’яного каркасу рамки.

     Після набивання ситової тканини на рамку слід виконати маркування набитого сита /якщо таке маркування відсутнє/.